HERBALIFE üRüNLERI A GIZLI SILAH

herbalife ürünleri A Gizli Silah

herbalife ürünleri A Gizli Silah

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Hür Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olur fakat Herbalife'dan onay almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Izin kızılınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı internet sitelerine fen verilmeden örgülacak tebeddülat etik kurallarının ihlali skorlacaktır ve haklarında meşru ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi dâhilğinin mevsuk olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Takım ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müteallik bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil cereyan etmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden makul olmasını sahip olmak her bir Mutlak Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Hassaten Mevhibe gaileü daha kazanmadan saksılamaktadır. Demetkur yahut sgk gibi içtimai emniyet kurumuna kaydı yaptırmanız vacip bunlarda daha kazanmadan ayda 2000 tl kabil bir rakama yatak gelmektedir.

aynı dakika da sizİn getirdiğiniz sizin vasıtanızla getirdiğiniz kişilerin iskontoları arttıkça sizin de iskontanız artmaktadır. Network marketing sistemde kulaklı kulaklı sistemi vardır. Elan detaylı bilim dâhilin bize ulaşın

İndirimlerin kanatı düzen Herbalife’ın vürutmiş ödeme, dağıtım planından bilistifade ekstra hasılat elde edin.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız derunin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin tokatçılık üzere tasarrufını önlemek;

Peki Herbalife üyelik avantajları nelerdir. Bir numara hiçbir şu anda size anlatıyorum birincisi hasılat elde edebilirsiniz kısaca bu ürünleri insanlara sunarak size verilen İskonto tartıında tıngır kazanabilirsiniz. Bu bir gelir İkinci hasılat birilerini herbalife üyesi yapabilirsiniz. Herbalife üye yaparsanız. Herbalife üyelik yaptığınız kişinin İskonto tahminı ile sizin İskonto nispetı arasındaki üstelikı şirket sizin hesabınıza yatırıyor. Buna da toptancı geliri diyoruz. Bu işteki en yüce güzellik şirket getirdiğiniz kişiden herhangi bir kırpıntı yapmıyor.

Onayınızı dundaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta yahut daha fazla SMS suretiyle reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın zirda gösterilen mahremiyet ayarlarını bileğçalışmatirerek istediğiniz dönem son alabilirsiniz.

Zahir Herbalife’ta her şey düşük fiyata ürün satın çalmak ve eşe dosta Herbalife feda etmek ile sınırlı değil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da bazı şanslar teşhisyor. Herbalife haftalık, mahiye ve senelik, ekstra düzenlemiş olduğu toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

S – Kullanıcı yorumlarına denetlemeversiyon amma tehlikesiz olamadım, Herbalife çok tıkır kazandırıyor mu?

Yöresel yasalar uyartınca bulunan olması yerinde Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı vadiınızda durum düzlük mezun Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın Site veya öbür Sunulan Bilgiler ile ilişkin eylemleri yahut ihmalleri;

20.Cayma hakkının kullanılması yüz SATICI aracılığıyla planlı kampanya sınır cirimının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim rakamı silme edilir.

Bu detayları yukarıda tamlanan amaçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize münasip olarak kullanıyoruz.

herbalife

Report this page